Privatumas

FLOW AND GLOW JOGOS STUDIJOS PRIVATUMO POLITIKA
Atnaujinta 2018 m. gegužės 22 d.

1. LANKYTOJŲ KATEGORIJOS IR KAM NAUDOJAMI DUOMENYS

Studijos lankytojai skirstomi į “aktyvius” ir “tylius”.

Aktyvūs studijos lankytojai – tie, kurie šiemet lankė, lanko ar turi galiojantį jogos abonementą, ar kitu formatu praktikuoja su vyr. mokytoja.

Tylūs studijos lankytojai – tie, kurie šiuo metu nelanko jogos pamokų, tačiau nori gauti informaciją apie studijos renginius, mokomąją medžiagą, įkvepiančius tinklaraščio straipsnius; kartais dalyvauja studijos renginiuose.

Tyliems studijos lankytojams naujienlaiškis siunčiamas 2 kartus per mėnesį.

Aktyviems studijos lankytojams informacija yra siunčiama dažniau – informuojama apie tvarkaraščio pasikeitimus , kitus aktualius bei organizacinius dalykus. Siekiame riboti korespondenciją ir užtikrinti, kad bet kuriuo atveju per savaitę gautumėte ne daugiau kaip du naujienlaiškius ar informacinius pranešimus (išskyrus nenumatytus atvejus).

Sąskaitai faktūrai atsiųstus duomenis naudojame tik sąskaitos faktūros išrašymui.

2. KOKIUS DUOMENIS KAUPIAME, KOKIU PAGRINDU

• Vardą ir pavardę;
• Elektroninio pašto adresą;
• Telefono numerį (jeigu suteikėte mums šiuos duomenis);
• Duomenis, reikalingus sąskaitai faktūrai (tik tų lankytojų, kurie prašo sąskaitos faktūros).

Jūsų duomenis kaupiame todėl, kad Jūs lankėte, ketinote lankyti ar teiravotės dėl jogos pamokų ar kitų praktikų mūsų studijoje žodžiu, telefonu, per Facebook’o paskyrą ar elektroniniu paštu ir suteikėte mums šį elektroninio pašto adresą arba telefono numerį.

Duomenis sąskaitai faktūrai saugome tuo atveju, jeigu prašote išrašyti sąskaitą faktūrą. Sąskaitos faktūros saugomos pagal Buhalterinės apskaitos reikalavimus.

3. KUR IR KAIP SAUGOME

Vardą, pavardę, el. pašto adresą saugome:

1) Gmail elektroninio pašto serveryje, kontaktuose;
2) Mailerlite naujienlaiškio platformoje.

Kontaktinio telefono numeris saugomas vyr. mokytojos ir asistentės savanorės mobiliose laikmenose.

Saugosime iki 2021 m. sausio 1 d, nebent Jūs išreikšite norą būti pamiršta/ -as arba norėsite, kad sunaikintumėme dalį duomenų.

Tuo atveju Jūsų duomenis panaikinsime per 21 dieną. Jeigu netyčia gautumėte vėl pranešimą arba naujienlaiškį, būtinai informuokite – mes patikrinsime ir užtikrinsime, kad Jūsų teisė pamirštam būtų pilnai įgyvendinta.

Sąskaitos faktūros duomenis saugome atskiroje laikmenoje, išspausdintas sąskaitas faktūras – archyve, pagal Buhalterinės apskaitos reikalavimus.

4. KAS TURI PRIĖJIMĄ PRIE DUOMENŲ

• Vyr. jogos mokytoja, studijos vadovė
• Pagrindinis studijos mokytojas
• Studijos administratorė – savanorė
• Mailerlite platforma (tik prie elektroninio pašto adreso, vardo ir pavardės).
• Gmail platforma

Naujienlaiškių siuntimui mes naudojame automatizuotą marketingo platformą MailerLite ir Gmail pašto platformą.

Sutikdami gauti studijos naujienlaiškį Jūs sutinkate, kad Jūsų pateikti duomenys būtų perduoti MailerLite, laikantis jų Privatumo Politikos bei Naudojimosi Sąlygų.

Jūs taip pat sutinkate, kad Jūsų kad Jūsų pateikti duomenys būtų perduoti GMAIL platformai laikantis jų Privatumo politikos.

Pavaduojantys mokytojai ar kiti tretieji asmenys priėjimo prie jūsų duomenų neturi. Mes nesidaliname ir neparduodame Jūsų duomenų, taip pat neatskleidžiame Jūsų kontaktinių duomenų tretiesiems asmenims be Jūsų sutikimo.

Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti nė vienas serveris, mobilus įrenginys nėra visiškai saugūs.

5. KAIP ATSISAKYTI NAUJIENLAIŠKIO

Mailerlite formato naujienlaiškyje yra galimybė paspaudus mygtuką “atsisakyti naujienlaiškio”.

Jeigu naujienlaiškis siunčiamas per Gmail groups platformą, jūs galite atsakyti iš savo el. pašto ir nurodyti nebesiųsti ir pašto, į kurį nebesiųsti, adresą.

Jeigu vienu ar kitu būdu atsisakius naujienlaiškio, jūs jį vėl gavote, labai prašome, būtinai mus informuokite – mes išaiškinsime trikdį per 14 dienų ir būtinai įvykdysime Jūsų prašymą.

6. DUOMENŲ TAISYMAS IR TEISĖ “BŪTI PAMIRŠTAM”

Savo teisę “būti pamirštam” arba pakeisti apie Jus turimus duomenis jūs galite įgyvendinti pranešdama/-as mums elektroniniu paštu, mes ją įgyvendinsime per 21 dieną:

• nurodykite vardą, pavardę;
• nurodykite kuriuos Jūsų duomenis apie Jus pakeisti,
patikslinti ar panaikinti;
• kreiptis: flowandglowstudija@gmail.com

Ačiū, kad esate su mumis,
Flow and Glow
jogos studija