Studija

Jogos studija Flow&Glow yra įsikūrusi pačiame Vilniaus centre - Šermukšnių g. 6A.

Flow and glow jogos studija  Flow and glow studija Vilnius  Flow and glow jogos studija 2 

STUDIJOS MISIJA - sudaryti galimybę Vilniaus centre dirbantiems ir gyvenantiems žmonėms patogiu metu, saugiai ir sistemingai praktikuoti jogą jaukioje aplinkoje su kvalifikuotais ir profesionaliais jogos mokytojais.

Flow and Glow jogos studiją įkūrėme 2014 metų rudenį. Po ilgų klajonių ieškant gyvenimo prasmės atokiausiose pasaulio kampeliuose, savo paskirtį ir įprasminimą atradome čia. Mes tikime, kad perduodami jogos žinias ir vesdami jogos mankštas, padarome savo miestą šiek tiek šviesesnį. Kuo daugiau žmonių praktikuoja jogą, tuo daugiau švytinčių ir laimingų veidų.

Išvertus iš anglų kalbos, "flow" reiškia takumą, tai pat būseną, kai esame darnoje su aplinka, o "glow" - švytėjimą. Visas pasaulis yra nuolat besikeičianti energija, pereinanti iš vieno būvio į kitą, mūsų esaties tikslas - palaima (sanskr. "ananda") ir vidinis švytėjimas. Mūsų jogos praktikoje mes leidžiame patirti takumą judesy ir rimtyje, perleisti per save visatos energijos tėkmę, išsiskleisti ir švytėti.

Įkūrėme studiją pačiame Vilniaus centre tam, kad būtume netoliese ir Jums būtų patogu.

Vedame pamokas rytais, per pietus ir vakarais tam, kad vis dėlto rastumėte būtent Jums tinkamą laiką. Nuoširdžiai žavimės tais, kurie jau kelerius metus sąžiningai ir stropiai dieną pradeda su joga.

Praktikos vyksta vidutinio dydžio grupėse - kiekvienam skiriamas asmeninis dėmesys, kaip taisyklingai atlikti asanas ir kvėpavimo technikas, sukuriama jauki ir saugi aplinka.

Išmanome tai, kuo dalinamės ir visgi nuolat tobulinamės toliau. Kiekvieną mėnesį vykstame stažuotis pas jogos terapijos ir vinyasa (sekų sudarymo) jogos mokytojus, kad praktikos būtų prasmingos ir ugdančios.

Studija yra visų mokinių bendras reikalas. Praktika evoliucionuoja kartu su Jumis, ji savarankiška ir kartu pritaikyta Jūsų poreikiams. Ją formuojame pagal “čia ir dabar principą”.

Linkime prasmingos praktikos.

Namaste.
stories