Studija

Jogos studija Flow&Glow yra įsikūrusi pačiame Vilniaus centre - Šermukšnių g. 6A.

Flow and Glow sale nauja  FlowAndGlow  Nauja Flow and Glow studija 2 

Jogos studija įkurta 2014 metų rudenį. Po ilgų klajonių ieškant prasmės atokiausiose pasaulio kampeliuose, savo paskirtį ir įprasminimą atradome čia, gimtajame krašte. Tikime, kad mokydami jogos ir vesdami jogos mankštas, padarome savo miestą šiek tiek šviesesnį: kuo daugiau žmonių praktikuoja jogą, tuo daugiau švytinčių, laimingų veidų, tuo džiugiau ir mieliau mums visiems eiti per gyvenimą. Iš anglų kalbos išvertus, "flow" reiškia tekėjimą, takumą, o "glow" - švytėjimą. Tai mūsų dėstomos jogos praktikos priežastis, metodika ir rezultatas. Visas pasaulis yra nuolat besikeičanti energija, pereinanti iš vieno būvio į kitą, mūsų esaties tikslas - palaima (sanskr. "ananda") ir vidinis švytėjimas. Praktikos pagrindas - takumas: jogos pozos (sanskr., "asanos") sujungtos į darnias sekas, kai asanos tarytum įteka viena į kitą, ir nepriklausomai, ar judame dinamikoje, ar ilgą laiką liekame asanoje, vyksta nuolatinis energijos tekėjimas ir vidinis švytėjimas. Prie darbų grįžtate su ramybe ir vidine šypsena: palaimos energija teka į kitų širdis.

Įkūrėme studiją pačiame Vilniaus centre tam, kad joga būtu prieinama visiems, ir labiausiai tiems, kam jos labiausiai reikia, kai tenka derinti darbą, mokslus ir įsipareigojimus šeimai, o laiko savistabai ir praktikoms nebelieka. 

Vedame pamokas rytais, per pietus ir vakarais tam, kad vis dėlto rastumėte būtent Jums tinkamą laiką. Nuoširdžiai žavimės tais, kurie jau visus metus sąžiningai ir stropiai triskart per savaitę 7 val. ryto dieną pradeda jogos praktikomis.

Praktikos vyksta mažose grupelėse - tokiu būdu kiekvienam skiriamas asmeninis dėmesys, kaip taisyklingai atlikti asanas ir kvėpavimo technikas, sukuriama jauki ir saugi aplinka

Išmanome savo amatą ir nuolat tobulinamės. Taip taip, jogos dėstymas reikalauja žinių ir nuolatinio augimo: tai ne vien gebėjimas atlikti jogos asanas, jogos filosofijos išmanymas, ar jogiškas gyvenimo būdas. Jogos dėstymas - tai mokslas, menas ir didžiulė atsakomybė. Tam, kad Jūsų praktikos būtų saugios, darnios, visapusiškos ir teiktų naudos, jos turi būti gyvos. Praktika evoliucionuoja kartu su Jumis, ji savarankiška ir kartu pritaikyta Jūsų poreikiams. Kiekvieną mėnesį vykstame stažuotis pas jogos terapijos ir vinyasa (sekų sudarymo) jogos mokytojus, kad praktikos būtų prasmingos ir ugdančios.