Jamuna portretas 

JAMUNA  
-  vyr. jogos mokytoja
 
Diplomuota jogos mokytoja, baigė 2 metų studijas Melburno Viktorijos Jogos mokytojų institute (Australija), stažavosi pas geriausius JAV, Australijos, Vokietijos, Lenkijos, Rusijos jogos mokytojus, dalyvavo specializuotose mokymuose Tailande, Indonezijoje, Lenkijoje, Indijoje; vedė užsiėmimus Jungtinių Tautų personalui karo zonose Nepale ir Afrikoje, Australijoje – turėjo savo jogos studiją. Joana yra sertifikuota jogos nėščiosioms (RYT-100) mokytoja. Šiuo metu studijuoja psichologiją Psichologijos Akademijoje, gilina žinias psichosomatikos ir jogos terapijos srityse, tęsia Vinyasa Prana Flow studijas su Shiva Rea. Jos užsiėmimai iš meilės ir su meile, tekantys kartu su grupės struktūra ir dinamika. Užsiėmimai metodiški, pritaikyti grupės lygiui. Moko Vinyasa Flow, Hatha, Yin, jogos nėščiosioms, Pranayama, Yoga Nidra, specializuotas praktikas moterims. 

10000 valandų jogos dėstymo patirtis.
2000 valandų individualių ir terapinių jogos pamokų dėstymo patirtis.

Daugiau apie Jamuną.
 
 

 
 
 teacher rimantas  

RIMANTAS 
jogos mokytojas

Mokėsi jogos Indijos ašramuose, kurį laiką gyveno atsiskyręs. Vilniuje veda hatha jogos užsiėmimus nuo 2012-ųjų metų, praktikuoja vipassana ir budistines meditacijas. Rimo pozityvumas ir gebėjimas padrąsinti bei įkvėpti pakylėja dienai.
 

 
 Monika
 

MONIKA 
- administratorė

Prodiuserė, dirbanti su opera, muzikiniais projektais, filmų festivaliais. Domisi kinu, muzika, maisto kultūra. Įkvėpimo ir savęs ieško žmonėse, kelionėse bei jogoje.
 
 
   Flow and Glow studio joga teachers