Jamuna portretas 

JAMUNA 
-  jogos mokytoja
 
Diplomuota jogos mokytoja, baigė 2 metų studijas Melburno Viktorijos Jogos mokytojų institute (Australija), stažavosi pas geriausius JAV, Australijos, Vokietijos, Lenkijos, Rusijos jogos mokytojus, dalyvavo specializuotose mokymuose Tailande, Indonezijoje, Lenkijoje, Indijoje; vedė užsiėmimus Jungtinių Tautų personalui karo zonose Nepale ir Afrikoje, Australijoje – turėjo savo jogos studiją. Joana yra sertifikuota jogos nėščiosioms (RYT-100) mokytoja. Šiuo metu studijuoja psichologiją Psichologijos Akademijoje, gilina žinias psichosomatikos ir jogos terapijos srityse, tęsia Vinyasa Prana Flow studijas su Shiva Rea. Jos užsiėmimai iš meilės ir su meile, tekantys kartu su grupės struktūra ir dinamika. Užsiėmimai metodiški, pritaikyti grupės lygiui. Moko Vinyasa Flow, Hatha, Yin, jogos nėščiosioms, Pranayama, Yoga Nidra. Daugiau apie Jamuną.
 
RIMANTAS jogos mokytojas 

Mokėsi jogos Indijos ašramuose, kurį laiką gyveno atsiskyręs. Vilniuje veda hatha jogos užsiėmimus nuo 2012-ųjų metų, praktikuoja vipassana ir budistines meditacijas. Rimo pozityvumas ir gebėjimas padrąsinti bei įkvėpti pakylėja dienai.
 
teacher rimantas
 Urte
URTĖ 
- vinyasa jogos mokytoja

Urtė įgavo 200 val Tribe Vinyasa jogos kvalifikaciją Ispanijoje.
„Ieškau visapusiškai subalansuotos praktikos, kurios metu būtų galima save patirti išvien su mintimis, kvėpavimu bei judesiu – manau jog švelnus, sąmoningas prisilietimas prie savęs, dirbant išvien su savo kūnu, leidžia atrasti kasdienį norą praktikuoti, judėti pirmyn ir tobulėti. Aš mokau, dalinuosi iš širdies – pati labai myliu jogą ir džiaugiuosi, jeigu žmonės randa kažką sau, kas jiems padeda gyvenimą nušviesti platesne šypsena“, – sako Urtė.​
 
 
 

 
Milda

MILDA - asistentė/administratorė

Baigusi turizmo studijas, Milda dirbo kelionių agentūrose ir prabangiuose viešbučiuose; save atrado dirbdama laisvai samdomos asistentės darbą. Domisi psichologija, įvairiomis relaksacinėmis technikomis, piešia fraktalus, laisvalaikiu lanko jogos, meditacijų užsiėmimus, gongų maudynes.
 
MONIKA - administratorė 
Prodiuserė, dirbanti su opera, muzikiniais projektais, filmų festivaliais. Domisi kinu, muzika, maisto kultūra. Įkvėpimo ir savęs ieško žmonėse, kelionėse bei jogoje.
 Monika
   Flow and Glow studio joga teachers