MOTERS GALIOS PRAKTIKA

Penktadienis, gegužės 11 d.

17:30 - 21:30 val.

TIK 10 VIETŲ. 

Tai pirmasis patyrimis-praktinis moters galios ciklo užsiėmimas.

Jis yra skirtas sakralioms atsivėrimo praktikoms.

Jis skirtas visoms moterims, kurios nori atrasti gilesnį ryšį su savo Savąstimi, išsilaisvinti iš ribojančių įsitikinimų ir eiti Savo keliu. Jis skirtas moterims, kurios nori geriau jaustis, išskleisti sparnus ir žydėti.

Užsiėmimo metu intymioje aplinkoje vyks gilaus atsipalaidavimo praktika, pritaikyta atsivėrimui, atsiduosite sakraliam moteriškam judesiui, kursite ir išgyvensite ritualus, susipažinsite su savo giluminiais norais, išsigryninsite svajones, išmoksite paleisti skleidimąsi ribojanačius įsitikinimus ir kurti savo autentišką, vidinę prigimtį atskleidžiantį gyvenimą.

Paskaitos metu gausite žinių apie asmeninę erdvę, vidinės energijos kokybės sąsąją su savo išoriniu gyvenimu. Praktinio užsiėmimo metu mokysitės atpažinti ir paleisti ribojančius įsitikinimus, svajoti ir kurti. Mokysitės atpažinti, gauti ir duoti. Mokysitės gyventi Savo gyvenimą.

Po praktikos atsivers įvarūs jausmai. Vienoms - begalinis lengvumas, kitoms - liūdesys, trečioms - geismas ar kūrybinis potencialas. Kiekvienai deivei tai bus labai asmeninė virsmo kelionė – lėtas, gilus procesas.

Besiskleidžiant praktikos metu išlaisvintai energijai, jūs pastebėsite, kaip auga jūsų moteriška galia. Kūnas tampa plastiškas, mąstymas plečiasi už įprastos struktūros ribų, jūsų mintys įgauna materialųjį pavidalą. Jūs drąsiai svajojate ir jūsų norai pildosi Jums palankiausiu būdu. Jūsų aplinka lanksčiai šoka su Jumis: vyras tampa atidesnis, vaikai labiau klauso, galimybės ateina..iš niekur, jūs vis labiau ir labiau įsimylite Jumyse gyvenančią deivę.

Visą Moters galios užsiėmimų ciklą sudaro 7 užsiėmimai:

1. ATSIVĖRIMAS
2. APSIVALYVAS
3. ERDVĖ
4. PRISIPILDYMAS
5. SKLEIDIMASIS
6. TVARUMAS
7. DOVANOJIMAS

2-7 užsiėmimai vyks rudenį.

Iš kur kilo poreikis vesti šį užsiėmimų ciklą? Vesdama individualias ir grupines jogos praktikas aš pamačiau, kokie sustingę daugumos moterų kūnai, koks ribotas suvokimas apie save ir savo galimybes. Daugumai moterų yra vieni niekai išlaikyti ilgiau sudėtingą, fizinių ir valios pastangų reikalaujančią asaną, bet taip sunku paleisti ir tekėti – tekėti kūnu, mintimis, svajonėmis – už savo įsivaizduojamos asmeninės teritorijos ribų. Šios praktikos yra visų pirmiausia skirtos visoms mano mokinėms ir draugėms, taip pat toms, kurios ieško savo tikrosios Moteriškos galios. Galios veikti aplinką ir materiją be pastangų, takiai, užpildant ją savo beribe ir šviesia energiją. Kai kurioms pradžioje sunku patikėti, kad galima veikti neveikiant, kad galima keisti supančią materiją savo mintimis, savo bangomis. Tačiau tos, kurios yra prisilietusios prie bet kokių moteriškų praktikų, žino Moters galios paslaptis.

Užsiėmimų ciklas apima teorines žinias, praktinius užsiėmimus, darbą su asmenine patirtimi, ritualus, kūno terapiją, judesio terapiją, garso terapiją, jogiškas gilaus atsipalaidavimo technikas, meditaciją, asmeninę praktiką, namų darbus, savistabą.
Šeši ciklo užsiėmimai yra perkelti į rudenį, nes vasarą vyksiu pas dvi savo mokytojas išsigryninti technikas, pasisemti energijos ir žinių, kurias dovanosiu Jums.
Rudens ciklo datos bus paskelbtos rugsėjo pradžioje.
Iki pasimatymo Erdvėje.
Namaste,
Jamuna

SVARBU:

ATSINEŠTI
Ilgą platų sijoną
Maikutę be rankovių (dailią, ne sportinę)
Megztuką
Šiltas kojines
Sąsiuvinį ir rašymo priemones
BALTĄ gėlę (tinka visos, išskyrus lelijas)
Kelis vaisius

REGISTRACIJA
Kaina 40 eur
Registracija patvirtinama po apmokėjimo.
Apmokama pavedimu, nurodant paskirtį "MOTERIŠKOS PRAKTIKOS: I DALIS"
TIK 10 VIETŲ

TAISYKLĖS
Atsipalaiduoti ir skleistis.
Praktikos metu būsime basos - be pėdkelnių.
Paskaitos, seminaro ir gilaus atsipalaidavimo metu galima užsidėti šiltas kojines.
Prieš praktiką bus galimybė išsiplauti ar nusivalyti pėdas.
Nesikvėpinti.
Nefotografuoti praktikos metu.
Nekomentuoti kitų dalyvių patirčių už praktikos ribų.
Registracijos mokestis negrąžinamas, galima tik perleisti kitai damai.
Yra galimybė nemokamai pasistatyti automobilį studijos parkinge.