TU KUR?

Sausio 5 d.

Upavišta konasanoje, kurią laikėme 21 kvėpavimą, aš dukart nubėgau į parduotuvę, sudariau pirkinių sąrašą ir... nu kada jau čia baigsim?

Kovo 12 d.

Mano rankos labai silpnos, todėl aš praleidžiu visas “lentos asanas”. Čia neprievartos principas. Aš jogė. Čia dienoraščiui. Tiesa, man pačiai: aš tingiu, man sunku, aš nežinau, kaip daryti, kad būtų lengva. Rytoj jau gal darysiu.

Gegužės 10 d.

Su tuo dumplių kvėpavimu išpūčiau iš proto visas ataskaitas ir nuoskaudas. Upavišta konasanoje gera sėdėti. Vaikštau mintimis po savo kūno vidų kaip po gyvą muziejų - kiek ten įdomybių. Jau baigėm? Tik 21 kvėpavimas?

Birželio 15 d.

Taigi ne rankose esmė! Reikia išsitempti, ir pilvuką įtraukti, ir kojas įtempti, ir visai čia nereikia tokių jau stiprių rankų. Aš galinga – padariau visas penkias lentas...

Sutarkime taip: šiemet jogos discipliną mokomės sąmoningai.

Oho, o kaip gi buvo iki šiol?

Visaip buvo.

Anądien užlėkei išbarstyta tarp vaikų rūpesčių, departamentų parašų ir tik gerokai įpusėjus pamokai pastebėjai, kad... jau atvykai? O lapkritį, kai pagaliau išsiruošei - beveik pastatei sau garbės paminklą.

O atsimeni? Ar atsimeni, kaip akys tryško džiaugsmu, kai pagaliau ATSISTOJAI ANT RANKŲ? Čia ne tu? Aaa, bet tu man pasakojai, kad namie Tau pavyko stovėti ant vienos kojos. Be sienos. Oho! O va ana pagaliau atrado proto tylą. Pirmąkart gyvenime. Nepatikėsi - jos proto tylos užteko visai šeimai. Net gatvėse šurmulys nuščiuvo.

O va tu - taip, Tu - man visad sakei, kad joga ne tau? Nes šešiasdešimties kvadratinių metrų butui per akis tavo budisto sūnaus. Ir dar todėl, kad pas tave labai logiškas protas, ir ezoterikos ne tau. Hm, o dabar pati prieš miegą vietoj televizijos pultelio spaudinėji šnerves.

O ar atsimeni, kaip pagaliau užknarkei per šavasaną? Užsidėjau sau riebų pliusą – aš gi jau pusantrų metų stengiuosi išvesti tave iš tavo neramaus proto!

Visada stebi save per praktiką? Reikėtų. Nuo to prasideda joga.

Gali gražiai pozuoti jogiškai fotosesijai, važiuoti pas kiečiausius Guru ir vienu metu praktikuoti penkis jogos stilius. Ir lotosą tau susirangyt – vienos “baikos”. Bet kur tu esi savo praktikos metu?
Ar tavo sąmonė daro asaną kartu su tavimi?
TU KUR?

ŠIEMET TU,
TAVO SĄMONĖ IR ŠIRDIS
SUSITINKA ANT JOGOS KILIMĖLIO. SUTARIAM?

Namaste,
Jamuna