JOGA NIDRA

JOGA NIDRA - tai puiki praktika, kuri pagelbės nuraminti protą ir pasikrauti energijos NIEKUR NEINANT IŠ NAMŲ ir BE JOKIŲ JOGOS POZŲ! Ar taip būna? Tikrai taip. Nes tai ypatinga senovinė jogos praktika, kurios efektyvumas daug kartų patvirtintas JAV, Kanados, Europos medicinos institutuose.

Ką gi reikia daryti? Atsigulti, šiltai apsikloti, pasileisti įrašą ir vykdyti užduotis.

TIK TIEK

Jeigu esi labai pavargusi (-ęs), gali būti, kad užsnūsi. Ir į sveikatą! Snūduriuodama (-s) būsi pusiau būdravimo – NIDROS būsenoje. O valanda joga nidros praktikos prilygsta 4 valandoms miego. Šiuo metu aš taip atsistatau ir pasisemiu jėgų po nemiegotų naktų supant kūdikį.

Tai kas gi ta YOGA NIDRA? Tai gilaus atsipalaidavimo praktika, išlaikant sąmoningą būseną. Jos metu jokios fizinės asanos nedaromos, tačiau reikia išlaikyti budrų ir sutelktą protą. Praktika padeda atsipalaiduoti, atstatyti jėgas, padeda gyti ir veikia kaip prevencija ligų atsiradimui. Joga nidra padeda susikaupti, gerina koncentraciją, skatina kūrybiškumą, apvalo sąmonę nuo ribojančių įsitikinimų ir padeda siekti tvarių asmeninių tikslų.

Praktika tinka VISIEMS. Ypač - skubantiems, negalintiems susitelkti, fiziškai ir emociškai pervargusiems žmonėms, tiems, kurie nori pakeisti įpročius. Ji tinka ligoniams, nėščiosioms, dirbantiems fizinį ar intelektinį darbą.

* Joga nidros praktikos įrašai sudėti į uždarą Facebook grupę.

* Įsigiję praktikos paketą, jūs esate prijungiami į grupę ir galite praktikuoti jogą nidrą namuose NERIBOTĄ LAIKĄ Jums PATOGIU METU.

* Galite pasirinkti: įsigyti vieną joga nidros audio įrašą arba penkių skirtingų joga nidros įrašų komplektą. Jeigu niekada nedarėte joga nidros, pradėkite nuo pirmojo įrašo ir likite su juo tol, kol pavyks pilnai išlaikyti dėmesį visos praktikos metu (neužmigti ir atlikti visas užduotis). Kiekvienas tolesnis įrašas yra vis sudėtingesnis – jis veikia daug gilesnius pasąmonės klodus ir psichinius procesus.

KAIP ĮSIGYTI?

-> atliekate pavedimą

24 Eur – 5 joga nidros praktikos

15 Eur – viena joga nidra

Gavėjas: Jamuna Pečiulienė
Sąskaitos nr: LT517300010146028370
Paskirtis: Už nidra joga

-> atsiunčiate pavedimo kopiją Facebook žinute

-> jeigu perkate 5 joga nidros praktikas - pasiprašote į uždarą FB grupę JOGA NIDROS PRAKTIKA (https://www.facebook.com/groups/joganidra/)

-> 48 val bėgyje Jūsų narystė patvirtinama

-> mėgaujatės praktika ir teigiamais pokyčiais.

KLAUSIMAI?

flowandglowstudija@gmail.com