TOS DVI KRŪTYS

Forma patraukia akį. Betgi ko verta gražiausia lempa naktį aklinoje tamsoje, jeigu ji neskleidžia šviesos?

Moters krūtys - tai du teigiami energijos poliai, kurie, kai pripildyti ir alma meile, - kaip magnetas traukte traukia.Ir pačios didžiausios krūtys, pilnos tuštumos, nepamaitina. Jos masina akį, traukia būti paliestos, bet energetiškai - kaip tuščias žindukas - palieka alkį ir tuštumą.Moters krūtys - tai du šaltiniai, iš kurių alma jos širdies meilė. Kai moteris kupina, ji spinduliuoja savo meilę per krūtis. Visai nesvarbus jų dydis ar forma. Kai moteris priima save, ją priima Pasaulis.

Vidžnana Bhairava Tantroje Šiva pasauliui paliko 112 meditacijų. Moteriai dvasiniam virsmui pakanka vienos - medituoti į savo krūtis ir per jas lieti meilę. Tai greičiausias moters kelias į nušvitimą. Anahata (širdies čakra) randasi tarp krūtų. Per ją moteris priima ir atiduoda Meilę. Tai centras, per kurį moteris pripildo vyrą ir pasaulį. Energija, ne forma. Kartais gali atrodyti, kad vyrai ieško tik prisipildymo per žemesnes čakras, bet tai netiesa. Jie ieško tos galingos, iš Anahatos almančios, pripildančios energijos. Kai jos negauna, alkdami vėl ir vėl ima iš žemesnių čakrų, bandydami suprasti, kodėl nėra pasisotinimo, prisipildymo, pilnatvės. Ir kai sutinka ir patiria Moterį, kuri Kupina ir duoda energija iš Anahatos, jie niekada ir niekur neatsitrauks. Kas gi nori tolti nuo tyro šaltinio?

Grožis slypi ne Tavo krūtų dydyje ar formoje. Pripildyk save Meile, Pilnatve ir Šviesa ir tavo krūtys bus pačios gražiausios.

Meilė pasauliui prasideda nuo meilės Sau. Nuo totalaus pilno savęs priėmimo. Tik kai priimi save pilnai, gali priimti pasaulį.Leisk Meilei tekėti per Tave ir atiduok ją pasauliui. Tu turi du šaltinius. Atverk juos.

Ir visgi. TOS Krūtys. Ar užtenka tik pasigrožėti, pamedituoti ir save pagirti?
Anaiptol.
Dar yra tas labai paprastas jų - krūtų - fizinis matmuo. Jūs juk žinote, kad krūtis sudaro daugiausia riebalinis audinys. Dar čia yra liaukų, limfinio audinio ir kraujagyslių. Ir kas iš to? O tas, kad riebalinis audinys KAUPIA. Vadinasi, krūtys yra tarsi sandėliukas, kuris kaupia viską, kas į ten atnešama per kraujotaką. Kada paskutinįsyk kraustėte savo spintas, rūsius ir sandėliukus? Oho, kiek ten visokio šlamšto....O krūtys? Aplinkos tarša, kosmetikos likučiai, konservantai iš maisto, bakterijos, virusai - viską kraujas atneša į čia ir riebaliukai viską sąžiningai sandėliuoja. Sandėliuoja sandėliuoja ir vieną dieną - ups:(

Vienintelis tvarkdarys čia yra limfa. Bet limfa pati šiaip sau neišteka. Ją reikia stimuliuoti. Visos praktikos, kurios suaktyvina krūtinės sritį, padeda: pilvo šokis (krūtinės sukimas ratu ir kitos figūros), jogos praktikos, mankštos, o labiausiai veiksmingas tiesioginis veikimas - krūtinės masažas. Įvairiais sukamaisiais, spaudžiamaisiais, glostančiais judesiais jūs iš "sandėliuko" lentynų išspaudžiate nešvarumus ir toksinus ir nulydite juos į limfos latakus, kuriais jie visa tai neša į taršos perdirbimo kombinatus - limfmazgius. Reguliariai "valant" krūtų sandėliukus, iš ten pašalinami visi potencialūs ligų sukėlėjai, mažesnė rizika susidaryti navikams ir kitiems dariniams. Oho.... o ko dar vertas pats procesas? Krūtų masažas - labai intymus, malonus ir sakralus ritualas. Kai užsidarai nuo vyro, vaikų, šunų, katinų, atkemši damaskinių rožių aliejaus buteliuką, prigesini šviesas ir dešimčiai - dvidešimčiai minučių tiesiog kažkur išskrendi. Parskrendi jau kitokia. Kupina, mylinti, švytinti.... Ir niekas nežino Tavo paslapties.

Šie pamąstymai gimė po to, kai Moterų ratuose mes prisilietėme prie savo krūtų. Fiziškai ir metafiziškai. Pripažinome, priėmėme jas, nuglostėme ir išmylavome. Vėl atradome. Ir išėjome į pasaulį dalintis Meile. Linkiu ir Jums patirti ir tuo dalintis.

Namaste,
Jamuna Dao